Головна > Новини

Новини

Вітаємо партнера міжнародної виставки-форуму важкої техніки, обладнання та компонентів Конфедерацію Будівельників УкраїниКонфедерація будівельників України – найбільше профільне об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку, орієнтоване на європейські цінності й стандарти та створює привабливе бізнес-середовище.

За роки існування Конфедерація стала відомою та впливовою організацією, до складу якої входять понад 700 будівельних холдингових компаній і професійних об’єднань та має свої представництва в усіх регіонах України.

Відродження економіки, особливо в кризові періоди, завжди починається з відновлення будівництва, адже в усі часи професія Будівельника була і залишається однією з найпочесніших. Стан розвитку в будівельній галузі завжди був вірним індикатором рівня економічного розвитку держави, а саме будівництво уособлювало добробут, розвиток цивілізації та мир.

З метою подальшого інтегрування у європейський та світовий простір пріоритетним завданням КБУ є удосконалення нормативно-правової бази, реалізація програм будівництва доступного житла, покращення інвестиційного клімату, встановлення прозорих норм розвитку будівельного комплексу. У своєму розвитку Конфедерація досягла рівня отримання статусу саморегульованої організації, що свідчить про можливості й готовність виконувати притаманні державі певні функції регулювання у будівельній галузі на високому фаховому рівні.


19.02.2018