Головна > Новини

Новини

В Україні виділено рекордну суму на розвиток інфраструктури«У 2018 році на інфраструктуру в Україні виділені рекордні 86 млрд. гривень. Про це на брифінгу заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян» і пообіцяв через рік звітувати про витрачені кошти. Дорожня галузь отримає фінансування на рівні 50 млрд. гривень, з яких 32,6 млрд. Припадає на новий Дорожній фонд України. Крім того, ще 6-7 млрд. гривень надійде в рамках митного експерименту.

З коштів Дорожнього фонду 19 млрд. гривень спрямують на будівництво і ремонт доріг державного значення, а 1,5 млрд. - на безпеку дорожнього руху. Крім того, окреме фінансування в розмірі 6 млрд. гривень передбачено для масштабних дорожніх проектів: автобану GO Highway, доріг М-03 Київ-Харків-Довжанський, Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка, Н-03 Житомир-Чернівці, розвиток мережі доріг Львівської області.

«Крім того, окреме фінансування в розмірі 6 млрд. гривень передбачено для масштабних дорожніх проектів: автобану GO Highway, доріг М-03 Київ-Харків-Довжанський, Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка, Н-03 Житомир-Чернівці, розвиток мережі доріг Львівської області.»

Також Володимир Омелян підкреслив, що місцева влада отримає 11,5 млрд. гривень з бюджету на відновлення доріг.

«місцева влада отримає 11,5 млрд. гривень з бюджету на відновлення доріг.»

Серед інших важливих інфраструктурних проектів 2018 року - завершення всіх робіт і відкриття Бескидського тунелю, оновлення рухомого складу «Укрзалізниці» і повноцінний запуск Морської адміністрації.


08.02.2018