Головна > Новини

Новини

Компанія «МріяБудПоліс» - учасник виставки «Heavy Duty 2018»Компанія «МРІЯ БУД ПОЛІС» більше 10 років постачає на український будівельний ринок корейські бетононасоси під своєю торговою маркою MRIYA. У найближчих планах компанії - участь в міжнародній виставці-форумі Heavy Duty / Важка техніка, 13-15 березня в міжнародному виставковому центрі КиївЕкспоПлаза за адресою: вул. Салютна. 2б.

Гості форуму зможуть ближче познайомитися з новинкою на українському ринку - новою моделлю стаціонарного бетононасоса MRIYA KTP1310.

Такий насос абсолютно незамінний при будівництві висотних будівель за монолітною технологією - адже він може подати бетон на висоту 45-го поверху, а його максимальна продуктивність становить 96м3 / год. Високі технічні дані бетононасоса KTP1310 по достоїнству оцінять і фахівці з влаштування пальових фундаментів з буронабивних паль методом CFA.

Крім того, на стенді компанії будуть представлені високоякісні запчастини для автобетононасосов і стаціонарних бетононасосів таких всесвітньо-відомих брендів: Mecbo, Cifa, Putzmeister, Schwing, Stetter, Worthington, Elba, Soilmec, Sermac, Antonelli, Coime, KCP, JunJin, Everdigm, Klein , Waitzinger; а також комплектуючі для бетонних магістралей.

Окремо потрібно відзначити, що «МрияБудПолис» реалізує в Україні спеціальні сталеві канати швейцарської торгової марки Verope AG. Призначені для різної вантажопідйомної та будівельної техніки і схвалені провідними світовими виробниками, такими як Liebherr, Potain, Faun, Comansa, Bauer, Casagrande, Soilmec і іншими, канати Verope відрізняються широким асортиментом, високою якістю і підвищеною стабільністю, завдяки спеціальній технології виготовлення з пластиковим наповненням .


07.02.2018