Головна > Новини

Новини

Програма ремонту доріг на 2018 рік, затверджена в рамках п`ятирічної державної програми розвитку автомобільних доріг

Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) підтвердило озвучені в жовтні 2017 року на Міжнародному дорожньо-інвестиційному форумі плани щодо здійснення ремонту основних коридорів державного значення за маршрутним принципом.

11 січня Кабінет Міністрів затвердив концепцію Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 5 років.Згідно з програмою, яка була презентована на Міжнародному дорожньо-інвестиційному форумі, що проводився спільно компанією «Євроіндекс» та Міністерством інфраструктури України, у 2018 році Укравтодор продовжить роботи на основних коридорах: Gо Highway, М-03, М-05, М-01, Н-08, Н-31. Особливу увагу буде приділено дорогам на сході країни: Р-46 Харків – Охтирка, М-03 Харків – Слов`янськ – Краматорськ, Р-07 Чугуїв – Мілове. На півдні буде проводитися ремонт на ділянках доріг: М-15 Одеса – Рені (з обходом м. Рені), Н-14 Кропивницький – Миколаїв, Н-11 Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв, заплановано ремонт мосту через Хаджибейський лиман (дорога М-05).

На заході України ремонти проводитимуть на ділянках таких доріг: Н-22 Рівне – Луцьк – Устилуг, М-21 Житомир – Вінниця, Н-10 Івано-Франківськ – Стрий, Н-03 Житомир – Хмельницький – Чернівці. Також заплановано ремонт короткої траси від Мукачево до Чопа по дорозі М-24 / М-25.

За кошти МФО почнеться реконструкція північного обходу Житомира, реконструкція Gо Highway у Хмельницькій області та продовжиться реконструкція М-03 на ділянці Лубни – Полтава.

Нагадаємо, що з 1 січня в рамках децентралізації доріг 123 105 км доріг місцевого значення передані у відповідальність місцевої влади.


15.01.2018