Головна > Новини

Новини

Міжнародна виставка-форум «HEAVY DUTY/ВАЖКА ТЕХНІКА 2018» отримала офіційну підтримку Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД)Директору виставкової компанії «Євроіндекс»
Володимиру Шмуклеру

Шановний пане Володимире!

Всеукраїнська Асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) висловлює вдячність виставковій компанії «Євроіндекс» за організацію міжнародної виставки-форуму дорожньо-будівельної галузі «АВТОТРАСА: Дороги. Мости. Тунелі », що в повному комплексі представила всі основні тематики, які мають безпосереднє відношення до дорожньо-будівельного господарства. ВААІД виступає активним учасником цього процесу та підтримує усі заходи, спрямовані на розвиток дорожньої інфраструктури та створення бізнес-майданчика для конструктивної взаємодії усіх зацікавлених сторін в сфері інвестицій в дорожньо-будівельну галузь України.

Розуміючи важливість розбудови дорожньої інфраструктури та її роль у розвитку економіки в цілому, вважаємо тематичну спрямованість виставки-форуму «HEAVY DUTY/ВАЖКА ТЕХНІКА», у яку переросла виставка «АВТОТРАСА: Дороги. Мости. Тунелі», надзвичайно актуальною в умовах сьогодення. Розвиток дорожньої інфраструктури тісно пов`язаний з іншими галузями, що застосовують важку техніку для будівництва, видобутку та перевезення.

ВААІД підтримує проведення другої міжнародної виставки-форуму «HEAVY DUTY/ВАЖКА ТЕХНІКА 2018» та вважає, що це важлива подія для суспільства. Економічний ефект від представлення широкого спектру важкої техніки в рамках єдиного заходу має низку переваг та відкриває нові можливості практично в усіх галузях економіки.

Зі свого боку Асоціація сприятиме залученню до участі у виставці автомобільних імпортерів та дилерів, забезпечить інформування громадськості, братиме участь в офіційних заходах виставки.

З повагою,
генеральний директор ВААІД Олег Назаренко


11.12.2017