Головна > Новини

Новини

Необхідне важке обладнання для будівництва

Список будівельних машин, які ви повинні мати на будівельному майданчику.

В залежності від поставлених завдань, важка техніка є невід`ємним атрибутом робіт високої складності та об`єму. Зазвичай важку техніку прийнято класифікувати в такий спосіб:

Земляне обладнання
Будівельна техніка
Техніка для перевезення та доставки
Будівельне обладнання
Існує й інша техніка та обладнання та їх варіації, але перерахований список будівельного обладнання і техніки є найпоширенішим. Ця стаття розкаже про деякі загальні переваги важкого обладнання й техніки для максимального ефекту від їх використання.

1. ЕкскаваториЕкскаватори — важка техніка, яка може бути встановлена на колісному або на гусеничному шасі, що використовується у більшості випадків для виймання або для підйому важких елементів. До речі, використання саме гусеничних екскаваторів розглядається як стандарт у галузі. Традиційний екскаватор зазвичай має довгу стрілу для ковша, прикріплену до поворотної кабіни, яка може обертатися на повні 360 градусів для найкращого огляду оператором робочої ділянки. Найпоширенішими сфери використання екскаваторів є:

• Переміщення матеріалів.
• Копання траншей, отворів і фундаментів.
• Розрізання гідравлічними пристроями.
• Знесення.
• Грубе (первинне) вирівнювання.
• Підйом важких елементів та встановлення труб.
• Видобуток природних матеріалів.
• Днопоглиблення.

2. Навантажувачі з лопатою зворотного ходуЕкскаватори-навантажувачі дуже схожі на трактори з невеликою різницею: вони містять регульовану лопату перед устаткуванням і невеликий ківш у задній частині навантажувача, що використовується для копання. Екскаватори-навантажувачі вважаються будівельними пристроями середнього розміру та найчастіше використовуються для невеликих робочих ділянок та у місцях з обмеженим простором для проведення робіт. Вони можуть вибирати ґрунт, заповнювати, копати траншеї та розміщувати менші труби на місці. Однією з переваг екскаваторів-навантажувачів вважається те, що вони встановлені на колісному ходу і можуть бути використані, наприклад, в урбанізованих районах та внутрішніх двориках. Зворотній ківш легко модифікується за допомогою усілякого навісного обладнання, що дозволяє копати траншеї різної ширини.

3. Навантажувачі з бортовим поворотомНавантажувачі з бортовим поворотом — одна з найбільш універсальних машин, доступних у будівельній галузі. Це обладнання, дуже просте в експлуатації, може розвертатися на місці як танк, тому воно ідеально підходить для використання в обмеженому просторі або в районах, де вже є щільна забудова. Навантажувачі з бортовим поворотом можуть, при необхідності, використовувати збільшення тяги, що буває необхідно при роботі на снігу або м’якому ґрунті, в той час як система протектора їхніх коліс запобігає пошкодженню готових ділянок.

4. АвтогрейдериАвтогрейдери — важке обладнання, яке використовується для того, щоб виконати земляні, профілактичні та очисні роботи. За допомогою автогрейдерів виконується безліч найрізноманітніших робіт, наприклад, планування ґрунту, формування земляних насипів, копання кюветів. На сьогодні без цієї техніки практично неможливо обійтися на залізниці, на аеродромах, будівельних майданчиках і ще багато де. Грейдери можуть використовуватися для виготовлення похилих поверхонь або дренажних канав з дрібними V-подібними поперечними перерізами.

5. Гусеничні навантажувачіЦе ще один важливий представник будівельної техніки. Поєднуючи можливості екскаватора з навантажувачем , обладнаного лопатою зворотного ходу, ця машина може збільшити вашу продуктивність при переміщенні ґрунту чи інших матеріалів з місця на місце. Оскільки вони працюють на гусеничному ходу, вони можуть легко пересуватися по складній поверхні без необхідності її додаткової підготовки.

6. БульдозериБульдозери вважаються однією з найпотужніших і найнадійніших важких машин, що використовуються в будівельній галузі. Це велике і надзвичайно важке обладнання, яке використовується для переміщення ґрунту вздовж великих відкритих ділянок землі. Бульдозери мають широку пласку лопату спереду, яка керується двома гідравлічними поршнями, що дозволяє рухати лезо на обмежених кутах або глибинах. Вони, як правило, використовуються для насипання або розрівнювання куп землі, а також для грубого і точного сортування, залежно від розміру бульдозера. Окрім того, його вага може бути використана для розтрощення більших валунів.

7. ТраншеєкопачіЦя важка техніка є будівельним обладнанням, що використовується для копання траншей, у яких можуть бути встановлені труби. Траншейник має конвеєрну систему, яка виймає матеріал і розміщує його поряд з траншеєю. Ці машини можуть використовувати різні копальні знаряддя, в залежності від того, наскільки глибокими повинні бути траншеї, і наскільки важким є матеріал, який потрібно викопати. Потребують уважного, професійного та особливо обережного керування, оскільки вони є дуже небезпечним обладнанням.

8. СкрепериСкрепери можуть переміщувати ґрунт та інші матеріали на майданчику без потреби у додатковому обладнанні. Однак вони призначені для використання виключно на великих відкритих ділянках — там, де вони можуть працювати на великій швидкості з великим об`ємом матеріалів.

9. СамоскидиСамоскиди необхідні практично на кожному майданчику, і вони також вважаються будівельним важким обладнанням. Існує декілька видів та типорозмірів , які легко і ефективно справляються з тими або іншими завданнями. Позашляхові або звичайні самоскиди використовуються майже у всіх будівельних проектах.

10. Інше будівельне обладнанняІснує багато інших видів важкої будівельної техніки, таких як крани, котки, телескопічні навантажувачі, вилкові навантажувачі та багато інших, які можуть бути використані на вашому будівельному об’єкті. Кожен будівельний майданчик потрібно проаналізувати, щоб переконатись, що необхідне важке обладнання використовується з максимальною віддачею.

Якщо ж вам потрібні нова техніка, обладнання і компоненти для ваших проектів; нові партнери та знання щодо нових запланованих проектів, то ми раді будемо вас бачити на найбільшій в Україні виставці-форумі важкої техніки HEAVY DUTY, що проходитиме 13 – 15 березня в Києві, у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».


24.11.2017