Головна > Новини

Новини

Техніка Scania на виставці «АВТОТРАСА: Дороги. Мости. Тунелі»

• Транспортні рішення Scania для будівельних компаній
• Програма з фінансування техніки Scania від «Сканія Кредіт Україна»
• Контракти на обслуговування
• Спеціальна пропозиція з обслуговування шин від компанії Дальнобой


В рамках виставки "Автотраса: Дороги.Мости.Тунелі", яка відбудеться з 12 по 14 квітня на території "КиївЕкспоПлаза" у першому павільйоні, Scania презентує самоскиди Scania P360 6x4 з кузовом Wielton 18 куб.м. та Scania Р400 8x4 з кузовом Wielton 20 куб.м.

Легкий, маневрений самоскид Scania Р360 6х4 оснащений 13-літровим двигуном потужністю 360 к.с. з крутним моментом 1850 Нм, що відповідає екологічним нормам Євро 5 і коробкою передач з автоматичною системою перемикання передач Scania Opticruise з педаллю зчеплення. Денна компактна кабіна обладнана кондиціонером, електричними склопідйомниками, магнітолою. Кузов об`ємом 18 куб.м. із заднім розвантаженням зроблений із високоякісної сталі роботизованим методом зварювання. Самоскид призначений для первезення сипучих будівельних матеріалів дорогами загального користування.

Другий самоскид – Scania P400 8х4 з кузовом Wielton об`ємом 20 куб.м. – призначений для перевезення більших вантажів у складних дорожніх умовах, а також у кар’єрах.

Окрім будівельної техніки на стенді Scania можна отримати інформацію про інші послуги: фінансуваня від компанії «Сканія Кредіт Україна», контракти на обслуговування в сервісній мережі Scania, систему управління автопарком Scania FMS, спеціальну пропозицію з обслуговування шин від сервісного партнера компанії Дальнобой.

Шасі Scania P 360 6х4 Євро 5 з кузовом Wielton 18 куб.м.

Самоскид оснащено двигуном потужністю 360 к.с. з крутним моментом 1850 Нм та системою автоматичного перемикання передач Scania Оптикруз. На борту встановлена GPS –система управління автопарком Scania Fleet Management.

Шасі
• Колісна формула 6х4 у виконанні Off-road
• Барабанні гальма
• Міцний підрамник 200 м із холоднокатаної сталі, зміцнений поперечинами
• Денна кабіна з оптимальною вагою та комфортом

Кузов
• Об`єм 18 куб.м.
• Кут перекидання 49-51 градус
• Кузов із високоякісної сталі, роботизований метод зварювння
• Hyva гідравлічний циліндр FC 129 – Alpha - високого тиску

Шасі Scania P 400 8х4 Євро 5 з кузовом Wielton 20 куб.м.
Самоскид оснащено двигуном потужністю 400 к.с. з крутним моментом 2100 Нм та системою автоматичного перемикання передач Scania Оптикруз. На борту встановлена GPS –система управління автопарком Scania Fleet Management.

Шасі
• Колісна формула 8х4 у виконанні Off-road
• Барабанні гальма
• Міцний підрамник 200 м із холоднокатаної сталі, зміцнений поперечинами
• Денна кабіна з оптимальною вагою та комфортом

Кузов
• Об`єм 20 куб.м.
• Кут перекидання 49-51 градус
• Кузов із високоякісної сталі, роботизований метод зварювння
• Hyva гідравлічний циліндр FC 129 – Alpha - високого тиску

Фінансування техніки Scania в Україні
Компанія Сканія Кредіт Україна має індивідуальний підхід до кожного клієнта, що націлено на довготривале партнерство та сприяє успішному розвитку бізнесу Клієнта. Компанія працює на ринку України більше 10 років, є фінансовим підрозділом концерну Scania та пропонує оптимальні фінансові рішення для купівлі вантажної техніки:

• Аванс – від 25%
• Термін фінансування – від 13 до 60 міс
• % ставка – диференційована (в залежності від строку фінансування)

В рамках виставки Автотраса 2017 є можливість дізнатися про умови фінансування для будівельних компаній, поспілкуватися з представниками лізингової компанії.

Сервісні контракти
До кінця року діють спеціальні умови на сервісні контракти для будівельної техініки в сервісній мережі Scania в Україні. Вартість контракту для самоскидів становить приблизно 5100 євро на 320 000 км залежно від специфікації і умов експлуатації. Оплата першого платежу вноситься у розмірі 25% від загальної суми, решта оплати розбивається рівними платіжками протягом дії договору.

Переваги пропозиції очевидні. Це, в першу чергу, економія половини витрат на обслуговування, планування ТО та зменшення витрат часу на планове обслуговування до 16 годин на рік, оригінальні запчастини та витратні матеріали, попереджувальна дистанційна діагностика, зменшення документообігу, зручний і прогнозований графік оплати. Обслуговування може проводитися на будь-якій сервісній станції Scania в Україні, при цьому не потрібно підписувати окремий договір з кожною СТО. План ТО розробляється індивідуально для кожного автомобіля із врахуванням таких умов, як річний пробіг, умови експлуатації, інше. Нові умови сервісних контрактів діють до кінця 2017 року при покупці нових автомобілів.

Система управління автопарком Scania FMS

Самоскиди обладнані системою контролю за автопарком Scania FMS. Вона дозволяє відслідковувати показники водія та вантажівки з метою підвищення продуктинвості перевезень та зменшення витрат пального.
- пакет «Моніторинг», надання щотижневих, щомісячних і щорічних звітів про роботу автопарку. Безкоштовно на 10 років.
- Пакет «Контроль» надає можливість контролювати і ефективно керувати автопарком, в тому числі відстежувати місцезнаходження вантажівок на карті. Пакет надається безкоштовно на 12 місяців.
- Дистанційна діагностика – можливість базово діагностувати несправність без заїзду на СТО.

Спеціальна пропозиція з обслуговування шин від компанії Дальнобой

У рамках спільної програми «Сканія Україна» — Дальнобой, власники нових автомобілів Scania мають можливість отримати професійне обслуговування вантажних шин нового автомобіля Scania за пакетом «БАЗОВИЙ» у будь-якому із 17 філіалів Дальнобою — абсолютно безкоштовно. Пакет «БАЗОВИЙ» включає такі послуги: діагностику та підкачку шин, шиномонтаж та балансування, заміну вентилів та вентильних подовжувачів.

Як це працює?

При купівлі нового автомобіля Scania ви отримаєте сертифікат від Компанії Дальнобой на безкоштовне обслуговування встановлених в базовій комплектації шин протягом 1 року з моменту покупки автомобіля (по системі все включено).

Активувати пакет «БАЗОВИЙ», який дає право на безкоштовне обслуговування шин в мережі Дальнобой можна протягом 15 робочих днів з моменту підписання договору купівлі-продажу автомобіля Scania. Для цього потрібно зателефонувати за телефоном гарячої лінії компанії Дальнобой: 701 (безкоштовно з мобільного) та вказати індивідуальний номер сертифікату та дату підписання договору із Scania.

Долучитися до програми можна з 1 квітня 2017 р. по 30 червня 2017 р.

З питань інформації для преси, звертайтесь до:
Леся Горошко, PR-менеджер ТОВ «Сканія Україна»
+38 044 363-0-363
Lesya.Goroshko@scania-ua.com

Scania є частиною підрозідлу компанії Volkswagen Truck&Bus GmbР та одним із світових лідерів серед виробників вантажівок і автобусів більше 16 тонн. Головний офіс, науково-дослідний центр та заводи з виробництва вантажівок і комплектуючих знаходяться у Швеції, ще кілька заводів розташовані у Європі та Латинській Америці. У компанії працює 46 000 працівників, продукція представлена у понад 100 країнах світу, в тому числі в Україні з 1993 року. Мінімальні експлуатаційні витрати, надійність та безпека є основними характеристиками техніки Scania. Окрім транспортних засобів, компанія у кожній країні пропонує послуги з фінансування та обслуговування через дилерську мережу.

Прес-релізи Scania доступні на сайті www.scania.
www.facebook.com/ScaniaUkraine
www.instagram.com/ScaniaUkraine
www.youtube.com/user/ScaniaUkraine


06.04.2017