Головна > Новини

Новини

Компанія Plantaginem нарощує активність на українському ринку

Компанія Plantaginem, офіційний представник світового виробника асфальтобетонних заводів ASTEC Inc. в Україні, оголосила про участь у міжнародній виставці автотраси: Дороги, Мости, Тунелі 2017, яка відбудеться 12-14 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». На виставці Plantaginem презентує моделі мобільних асфальтобетонних заводів, систему механічного спінювання бітуму і ручний інструмент для асфальтування та земляних робіт. Компанія ось уже кілька років працює на ринку України, зарекомендувавши себе як надійного партнера.


В рамках виставки представники компанії виступлять з доповідями: «Виробництво і застосування теплих асфальтобетонних сумішей», «Використання регенерованого асфальтового покриття при виробництві асфальтобетонних сумішей», «Мобільні асфальтобетонні заводи ASTEC»


Компанія ASTEC Inc. займається проектуванням, виготовленням, продажем і обслуговуванням повної серії обладнання для заводів з виробництва асфальтобетонної суміші. Модельний ряд заводів ASTEC дозволяє задовольнити будь-які вимоги дорожньо-будівельних компаній.


Відмінною рисою асфальтобетонних заводів ASTEC є: висока продуктивність (паспортна продуктивність гарантується на 110%), мобільність і унікальність конструкції, що дозволяє змонтувати завод всього за 3-4 дні, не використовуючи при цьому кранів або іншої додаткової техніки, економічність, можливість використання до 60% регенерованого асфальтового покриття (РАП), екологічний показник відповідає найжорсткішим американським нормам.


Окремим напрямком компанії, є модернізація існуючих заводів інших виробників такими передовими технологіями як система механічного спінювання бітуму, пальники зі спеціальною структурою полум`я, V-подібні лопатки для сушильного барабана.


Запрошуємо завітати стенд нашої компанії.


www.plantaginem.com10.02.2017