Головна > Новини

Новини

П.О. Порошенко «прискорив» процес будівництва автодоріг в Україні

Президент України Петро Порошенко підписав три закони, які дозволять прискорити будівництво нових автомобільних доріг в Україні.

Зокрема, підписано такі закони: закон «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», який удосконалює механізм фінансування будівництва доріг; закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування»; закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення дорожньої галузі».

«Це галузь, яка створює робочі місця, забезпечує розвиток економіки регіонів. Надзвичайно важливим є прозорість дорожнього будівництва, з максимальною ефективністю використання кожної копійки коштів платників податків, з максимальним залученням українських виробників і максимальною якістю», — заявив Порошенко.

Він також зазначив, що буде продовжено експеримент щодо спрямування 50% зібраних понад план митних надходжень на дорожнє будівництво. Глава держави підкреслив, що така система показала свою ефективність в західних областях.

У той же час, за словами Порошенка, в Одеській області цей експеримент працював набагато гірше, однак він висловив надію, що зараз ситуація буде поліпшуватися. Президент також зазначив, що необхідно докласти всіх зусиль, щоб ліквідувати «той провал, який був на будівництві дороги Одеса – Рені, і проект має бути завершений у повному обсязі».

Петро Порошенко нагадав, що багато років в Україні практично не будували дороги. «Це було джерело для розкрадання коштів платників податків і хабарництва. Дуже радий, що на сьогодні собівартість і якість доріг, в тому числі капітального ремонту та будівництва доріг, значно покращилася», — додав він.

>http://www.dsnews.ua/economics/poroshenko-uskoril-protsess-stroitelstva-avtodorog-v-ukraine-0812201617250014.12.2016