Головна > Новини

Новини

Маршрут автобану Via Carpatia вирішено прокласти по території України

Країна стане частиною масштабного проекту під загальною назвою Via Carpatia, в рамках якого буде побудовано міжнародну автомагістраль.

Питання обговорювалося на спільному засіданні Комітету з питань транспорту Верховної Ради України та комісії з інфраструктури Сейму Республіки Польща, на якому було прийнято рішення, що європейський автобан Via Carpatia пройде по території України.

Via Carpatia — це масштабний проект створення автомагістралі через всю Європу, що з`єднає Балтійське, Чорне і Середземне моря. Крім України, траса пройде через Литву, Польщу, Словаччину, Угорщину, Румунію, Болгарію, Грецію і Туреччину.

У автобану кілька відгалужень, одне з яких пройде через Львівську, Тернопільську, Хмельницьку, Вінницьку та Одеську області. Таким чином, Одесу буде з`єднано прямою магістраллю з усіма ключовими портами Балтики.

Як повідомляє «Автоцентр», міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що проект автомагістралі Via Carpatia до кінця року почнуть обговорювати на двосторонніх українсько-польських робочих зустрічах.

http://www.finobzor.com.ua/novosti/nid/26713


12.12.2016