Головна > Новини

Новини

Будівництво дороги Одеса – Рені буде завершено, — Гройсман

Будівництво дороги Одеса – Рені визначено як один із пріоритетних проектів у 2017 році.

Про це заявив прем`єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

«Ми почали в цьому році масштабне будівництво дороги Одеса – Рені, ми його завершимо, — зазначив глава уряду. — Ми зробимо це як один з пріоритетних проектів на 2017 рік. В рамках 2017 року ми будемо продовжувати будівництво дороги Одеса – Рені».

«Уряд у цьому році зробив все можливе, щоб забезпечити фінансування дорожніх робіт на дорозі Одеса – Рені», — зазначив прем`єр-міністр.

Він також додав, що вже проведені необхідні закупівлі та придбані 78 вагових комплексів для перевірки вантажівок. Вони будуть встановлені на магістралях країни, «щоб важковаговики не нищили» дороги.

«Зробити, відновити дороги — це добре, але треба ще їх правильно, належним чином експлуатувати, щоб вони служили людям багато десятиліть», — підкреслив Гройсман.

Прем`єр-міністр зазначив, що профільний віце-прем`єр-міністр тримає на контролі питання будівництва дороги Одеса – Рені.

«Це питання — в полі нашого зору. Ми і далі будемо продовжувати будівництво цієї дороги. Ніяких проблем в цьому немає, — зазначив він. — Якби наш уряд не фокусувався на цій дорозі і не початок її будівництва, то вона б до цього дня не була б жодним чином відновлена».

http://censor.net.ua/news/418598/stroitelstvo_dorogi_odessareni_budet_zaversheno_groyisman


12.12.2016